Noviny ze dne narození a retro Ovocný vermut bianko

Z kvalitního nápoje kvalitní bolehlav. A noviny ze dne, který si vyberete k tomu.
Cena celkem
999 Kč
Skladem 96 ks
Popis
Diskuse
Hodnocení

Chcete si počíst o plnění plánu, výhledech do další pětiletky, prolétnout černou kroniku, nebo si připomenout úspěchy socialistických sportovců a k tomu si připít stylovým alkoholem?

Dostupné ročníky novin: 16.5. 1945 - 1947, 1950 - 1989

Noviny z let 1945 - 1949 také zde: http://retro-darky.cz/noviny-z-data-narozeni-a-retro-ovocny-vermut-bianko-i169

Kvalitní reprint dobového vydání Rudého práva dle vlastního výběru na formátu A3 (každá strana novin na samostatném listu). Do poznámky uvádějte datum vydání. Pozor, nelze objednávat noviny z nedělí a dnů na které připadaly státní svátky - až na vyjímky nevycházely!

Na reprintu novin může být ve vyjímečných případech vidět lehké poškození originálu. Výtisk je zasílán na uvedenou adresu s láhví ve vinné krabici vystlané dřevěnou vlnou.

Ovocný vermut bianko - ovocné víno dezertní kořeněné. Výrobce: Jihočeská fruta k.p. České Budějovice, závod 03 Jindřichův Hradec - PN 3/75. Obsah 1 litr, MOC 12,- Kčs. (jedná se o nový produkt opatřený dobovou etiketou, určený ke konzumaci a svojí chutí se velmi blížící původnímu orginálu)

Doba dodání: Noviny s láhví jsou expedovány do 7 pracovních dnů od objednání

0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím